Další místa

Hobitín

Naše novinka - Hobitín, nabízí neobvyklé ubytování v podzemní stavbě, na které nezapomenete.

Borek

Nabízíme Vám ubytování ve srubu v lese u Boreckých skal a pobyt v přírodě, v krásném prostředí na dohled od hradu Trosky. 

Bukovina

Zrekonstruovaná chalupa z roku 1870, s pískovcovými zdmi, přímo na pokraji lesa. Na zahradě je k dispozici ohniště, houpačky, pískoviště, lavičky atd. Nedaleko jsou Dolánky, kde je možné se koupat v řece Jizeře. 

Vítejte

Sruby Podspálov

Vítáme Vás na stránkách Sruby Podspálov

Nabízíme Vám ubytování ve srubech a pobyt v přírodě, v krásném prostředí Krkonošského podhůří (Železnobrodská vrchovina), na okraji Českého ráje. Sruby jsou v bezprostřední blízkosti soutoku řeky Jizery a Kamenice, kde můžete navštívit nepřeberné množství zajímavých míst. Sruby jsou jednoduše a rychle dostupné z Prahy autem (100 km, 1 hod), ale i vlakem (zastávka 300 m). U zastávky vlaku se nachází také restaurace a půjčovna lodí.

Z toho důvodu není voda zavedena ve srubech, máme pouze jednu společnou sprchu a používáme ekologické separační toalety (Sepparet). Využíváme v maximální možné míře místní materiál (dřevo, kameny atd.) Děkujeme tedy předem i Vám za dodržování těchto zásad!

Sruby Podspálov

Nabízíme Vám ubytování ve srubech a pobyt v přírodě,
v krásném prostředí Krkonošského podhůří (Železnobrodská vrchovina). 

Zavolejte nám

+420 606 688 038
+420 777 752 533

Napište nám