Další místa

Hobitín

Naše novinka - Hobitín, nabízí neobvyklé ubytování v podzemní stavbě, na které nezapomenete.

Borek

Nabízíme Vám ubytování ve srubu v lese u Boreckých skal a pobyt v přírodě, v krásném prostředí na dohled od hradu Trosky. 

Bukovina

Zrekonstruovaná chalupa z roku 1870, s pískovcovými zdmi, přímo na pokraji lesa. Na zahradě je k dispozici ohniště, houpačky, pískoviště, lavičky atd. Nedaleko jsou Dolánky, kde je možné se koupat v řece Jizeře. 

Vítejte

Sruby Podspálov

Vítáme Vás na stránkách Sruby Podspálov

Nabízíme Vám ubytování ve srubech a pobyt v přírodě, v krásném prostředí Krkonošského podhůří (Železnobrodská vrchovina), na okraji Českého ráje. Sruby jsou v bezprostřední blízkosti soutoku řeky Jizery a Kamenice, kde můžete navštívit nepřeberné množství zajímavých míst. Sruby jsou jednoduše a rychle dostupné z Prahy autem (100 km, 1 hod), ale i vlakem (zastávka 300 m). U zastávky vlaku se nachází také restaurace a půjčovna lodí.

cesta

Sruby jsme koupili v roce 2017 a ihned se zamilovali do zdejší přírody, klimatu a pobytu v nich. V areálu jsou celkem 3 sruby. 

Jsou dostatečně daleko od sebe (cca 80 m), aby se hosté vzájemně nerušili. Pobyt u nás je tedy trochu jiný než přeplněném kempu. Užijete si zde pohody, klidu a příjemného prostředí. Nejlepší je to v létě, když je ve městě nesnesitelně teplo, v lese je krásné klima. A když i to je málo, jsou zde ke koupání hned dvě řeky (Jizera a Kamenice), které jsou čisté i během největších veder uprostřed léta, kdy už se v rybnících nedá koupat. Chceme dělat radost našim zákazníkům a nic nás nepotěší více, než když jsou hosté u nás spokojeni. Nejlepší je host je ten, kterému se nechce jet domů… :) Doufáme, že i Vy si zamilujete atmosféru zdejšího pobytu.

Sruby Podspálov

Nabízíme Vám ubytování ve srubech a pobyt v přírodě,
v krásném prostředí Krkonošského podhůří (Železnobrodská vrchovina). 

Zavolejte nám

+420 606 688 038
+420 777 752 533

Napište nám